Xlash Officiella Butik – Xlash Ögonfransserum för längre ögonfranssar https://xlash.se 309549 <![CDATA[Hair Growth Formula, 60 kapslar]]> https://xlash.se/produkt/hair-growth-formula/ https://xlash.se/wp-content/uploads/2017/04/1_hairgrowth.jpg new in stock 349 SEK FALSE 309625 <![CDATA[Xbrow Gel]]> https://xlash.se/produkt/xbrow-gel/ https://xlash.se/wp-content/uploads/2020/02/1_browgel.jpg new in stock 129 SEK FALSE 194907 <![CDATA[Wake Me Up Eye Serum – Ögonserum]]> https://xlash.se/produkt/wake-me-up-eye-serum/ https://xlash.se/wp-content/uploads/2017/04/1_wakemeup.jpg new in stock 299 SEK FALSE 194162 <![CDATA[Xbrow Eyebrow Pencil]]> https://xlash.se/produkt/xbrow-brow-pencil/ https://xlash.se/wp-content/uploads/2019/03/1_browpencil.jpg new in stock 169 SEK FALSE 185104 <![CDATA[Xlash PRO + Xbrow Kit]]> https://xlash.se/produkt/xlash-pro-xbrow-kit/ https://xlash.se/wp-content/uploads/2018/10/XlashPRO-Xbrow.jpg new in stock 1178 SEK 999 SEK FALSE 184782 <![CDATA[Xbrow Tweezer]]> https://xlash.se/produkt/xbrow-tweezers/ https://xlash.se/wp-content/uploads/2018/10/1_tweezer.jpg new in stock 79 SEK 5060397570949 184335 <![CDATA[Xlash PRO Ögonfransserum 6ml (Kampanj)]]> Products]]> https://xlash.se/produkt/xlash-pro-ogonfransserum-6ml/ https://xlash.se/wp-content/uploads/2017/04/1_xlashpro.jpg new in stock 699 SEK 698 SEK 5060397571052 474 184328 <![CDATA[Xlash Ögonfransserum 3ml (kampanj)]]> Products]]> https://xlash.se/produkt/xlash-ogonfransserum-3ml-kampanj/ https://xlash.se/wp-content/uploads/2018/09/1_xlashserum.jpg new in stock 477 SEK 5060397570246 432 5475 <![CDATA[Xlash Eyelash Curler]]> https://xlash.se/produkt/xlash-eyelash-curler/ https://xlash.se/wp-content/uploads/2017/04/1_curler.jpg new in stock 99 SEK 5060397570901 413 5471 <![CDATA[Xlash Eyeliner – Carbon black]]> https://xlash.se/produkt/xlash-eyeliner-carbon-black/ https://xlash.se/wp-content/uploads/2017/04/1_liner.jpg new in stock 119 SEK 5060397570918 411 6316 <![CDATA[Xlips EGF]]> https://xlash.se/produkt/xlips-efg/ https://xlash.se/wp-content/uploads/2017/04/1_xlips_egf.jpg new in stock 369 SEK 249 SEK 5060397570161 410 4551 <![CDATA[Xlash + Xlips Kit]]> https://xlash.se/produkt/xlash-xlips-kit/ https://xlash.se/wp-content/uploads/2018/10/Xlash-Xlips.jpg new in stock 728 SEK 619 SEK FALSE 4550 <![CDATA[Xlash + Xbrow Kit]]> https://xlash.se/produkt/xlash-xbrow-kit/ https://xlash.se/wp-content/uploads/2018/10/Xlash-Xbrow.jpg new in stock 958 SEK 819 SEK FALSE 4549 <![CDATA[Xlash PRO + Mascara Kit]]> https://xlash.se/produkt/xlash-pro-mascara-kit/ https://xlash.se/wp-content/uploads/2018/10/XlashPRO-Mascara.jpg new in stock 868 SEK FALSE 234701 <![CDATA[Xlash Rejuvenating Eye Gel Patches]]> https://xlash.se/produkt/xlash-rejuvenating-eye-gel-patches/ https://xlash.se/wp-content/uploads/2017/04/2_eyegelpatches.jpg new in stock 499 SEK FALSE 4516 <![CDATA[Xlash + Mascara Kit]]> https://xlash.se/produkt/xlash-mascara-kit/ https://xlash.se/wp-content/uploads/2018/10/Xlash-Mascara.jpg new in stock 648 SEK 549 SEK FALSE 482 <![CDATA[Xlips Lip Plump Serum 6ml]]> Products]]> https://xlash.se/produkt/xlips-lip-plump-serum-6ml/ https://xlash.se/wp-content/uploads/2017/04/1_xlips_plumper.jpg new in stock 299 SEK 249 SEK 5060397570147 6226 480 <![CDATA[Xlash Mascara]]> Products]]> https://xlash.se/produkt/xlash-mascara-2/ https://xlash.se/wp-content/uploads/2017/04/1_mascara.jpg new in stock 169 SEK 5060397570024 919 265 <![CDATA[Xbrow Ögonbrynserum 3ml]]> Products]]> https://xlash.se/produkt/xbrow-ogonbrynsserum/ https://xlash.se/wp-content/uploads/2017/04/1_xbrowserum.jpg new in stock 479 SEK 5060397570260 409 263 <![CDATA[Xlash PRO Ögonfransserum 6ml]]> Products]]> https://xlash.se/produkt/xlash-pro-ogonfransserum/ https://xlash.se/wp-content/uploads/2017/04/1_xlashpro.jpg new in stock 699 SEK 5060397570185 414 147 <![CDATA[Xlash Ögonfransserum 3ml]]> Products]]> https://xlash.se/produkt/xlash-ogonfransserum-3-ml/ https://xlash.se/wp-content/uploads/2018/09/1_xlashserum.jpg new in stock 479 SEK 5060397570246 432